+48 693116891 & +48 535378000

Dlaczego warto skorzystać  z naszej oferty?

MARKA D&D

Witamy na naszej stronie. Nasza firma D&D zajmuje się importem i sprzedażą wyprodukowanych dla nas przez wyselekcjonowane firmy okularów i akcesoriów marki D&D. Jesteśmy ludźmi z pasją, specjalistami od okularów oraz mody. Do selekcji wykonawców naszych produktów podchodzimy bardzo skrupulatnie. Okulary są produkowane zgodnie z naszym projektem i z materiałów najwyższej jakości.

Czytaj więcej!

OFERTA

Jeśli szukasz zwykłych plastikowych okularów to takich nie mamy i mieć nie będziemy. Postawiliśmy na jakość, oryginalność i temu będziemy wierni. Okulary połączone z drewnem mają swój charakter. To nie są zwykłe okulary. To coś więcej. Oprócz tego wszystkie nasze okulary posiadają soczewki polaryzacyjne, UV400, trwałe amortyzatorki a niektóre modele też soczewki typu lustro. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej!

 

O nas

Jesteśmy ludźmi z pasją, specjalistami od okularów oraz mody. Do selekcji wykonawców naszych produktów podchodzimy bardzo skrupulatnie. Okulary są produkowane zgodnie z naszym projektem i z materiałów najwyższej jakości. Dzisiaj możemy śmiało i z przekonaniem polecić wszystkie nasze produkty.

Nawigacja

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do naszego sklepu bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Telefony:
+48 693 116 891 (Ireneusz)
+48 535 378 000 (Michał)

E-Mail:
dianddi@onet.eu

© 2015 D&D – okulary markowe. All Rights Reserved. Strona wykonana przez Agencja Reklamy